Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!    
 


    

 

           

W szkole powstaje nowe miniprzedsiębiorstwo pod nazwą "Sztuka Caffee". Celem działalności będzie prezentacja talentów i zainteresowań uczniów przy dobrej filiżance kawy, herbaty i słodkości przygotowanej przez wspólników.

Autorem projektu jest klasa IIIT. Dyrektorem naczelnym firmy została Kamila Stankiewicz, dyrektorem ds. finansowych Barbara Dziedziech, dyrektorem ds. marketingu Martyna Wiszniewska.

Udział w programie "Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo" umożliwia uczniom w praktyce zapoznać się z zasadami prowadzenia własnej działalności gospodarczej.