Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!    
 


    

 

           

Życzenia, kolędy i spotkanie przy wigilijnym stole - tak minął ostatni dzień w szkole przed Świętami Bożego Narodzenia. Nie zabrakło też jasełek przygotowanych przez klasę II T oraz prezentów.

Został również rozstrzygnięty konkurs na "Stroik na byle czym" zorganizowany przez p. Małgorzatę Czarniecką - nauczycielkę matematyki w naszej szkole. Pierwsze miejsce zajęły ex aequo: Martyna Wiszniewska z kl. III T oraz Karolina Szczerba z kl. IV T. Drugie miejsce przypadło Agacie Gulbierz z klasy I T. Gratulujemy pomysłów. Nagrodami były bilety do kina oraz śpiewniki kolęd.  Zdjęcia