Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!    
 


    

 

           

Zespół Szkół Sióstr Salezjanek zaprasza gimnazjalistów i siódmoklasistów ze szkół podstawowych z Suwałk i powiatu suwalskiego do udziału w II Międzyszkolnym Konkursie o Suwałkach i Suwalszczyźnie organizowanym w dniu 21 lutego 2018 roku z okazji Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego. Organizatorem jest p. Anna Romanowska.

 

Wydarzenie honorowym patronatem objął Prezydent Suwałk i Starosta Suwalski. Do wygrania cenne nagrody przekazane przez Urząd Miejski w Suwałkach, Starostwo Powiatowe w Suwałkach, Urząd Gminy Suwałki, Wigierski Park Narodowy, Suwalski Park Krajobrazowy, PTTK Oddział w Suwałkach.