Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!    
 


    

 

           

8 marca miał miejsce finał plebiscytu "Złote Róże Salezjanek" zorganizowany przez Samorząd Uczniowski, który wyłonił najbardziej docenianych nauczycieli. Głosy można było oddawać w kilku kategoriach, m.in.: Nauczyciel roku, Najlepszy styl, Przyjaciel ucznia, Śmieszek roku, Najciekawsze lekcje, Najlepsze słówko, Złota cierpliwość. Największą popularnością wśród uczniów cieszą się p. Iwona Wierzbińska - wychowawczyni klasy II T, nauczycielka WF-u i WOSu oraz p. Katarzyna Walendzewicz - wychowawczyni klasy I T, nauczycielka przedmiotów zawodowych i opiekunka Samorządu Uczniowskiego. Gratulujemy! Zdjęcia