Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!    
 


    

 

           

Energia, radość, kreatywność i zabawa - tak upłynął 21 marca Dzień Kariery Zawodowej i Dzień Otwarty w naszej szkole.

Przybyli do nas goście, którzy udzielili uczniom wielu cennych rad:

p. Agnieszka Zackiewicz - doradca zawodowy z suwalskiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej - doradzała w kwestii napisania profesjonalnego CV, p. Dorota Stankiewicz - rekruterka z firmy PADMA ART sp. z.o.o. - mówiła jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, p. Agnieszka Batus - absolwentka naszej szkoły i projektantka - pomagała dobrać stylizacje do typu figury.

Wszystkie zajęcia miały charakter warsztatowy. Młodzież gimnazjalna, która gościła w murach naszej szkoły również uczestniczyła w zajęciach. Tego nia odbyły się też Szkolne Targi Turystyczne. Wszystkie klasy przygotowały bajecznie kolorowe stoiska targowe  i promowały wybrany kraj. Zadaniem każdej klasy było nagranie krótkiego filmu promocyjnego  o szkole. Zdjęcia

Film https://youtu.be/13RsMBfMcHU