Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!    
 


    

 

           

"Trudno znależć słowa, które byłyby dość piękne, aby podziękować Wam drodzy nauczyciele za pracę, poświęcenie, serce i miłość" - tymi słowami rozpoczęła się uroczystość z okazji Dnia Nauczyciela, która w naszej szkole odbyła się 15 października. Uczniowie poraz kolejny wybrali Nauczyciela Roku i drugi raz tytuł ten otrzymała pani Katarzyna Walendzewicz ucząca przedmiotów zawodowych. Tytuł "Przyjaciela Ucznia" zdobyła pani Iwona Wierzbińska - nauczycielka WF-u i WOS-u, a miano "Najbardziej Wymagającego Nauczyciela" otrzymała s. Hanna Swynczak - szkolny matematyk. Gratulujemy! Zdjęcia