Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!    
 


            

        

Polskie Towarzystwo Turystyczno - Krajoznawcze organizuje internetowy konkurs. Na stronie internetowej możemy przeczytać ...
Obchodzimy 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs „Selfie z Niepodległą”.

  • Zróbcie selfie z miejsc związanych z odzyskaniem przez nasz kraj niepodległości.

Oznaczcie zdjęcie: #PTTK #SzlakamiNiepodległej #NaSzlakachNiepodległości #PolskaNiepodległa

  •  Nagrodą główną jest weekend dla dwojga w jednym z obiektów PTTK; przyznana ona zostanie osobie, której zdjęcie w całym okresie trwania konkursu uzyska największą liczbę polubień przez internautów posiadających swoje konto na Facebooku.

  •  Konkurs trwa do 11 listopada 2018 r. do godziny 23:59.