Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!    
 


            

        

 

W ramach obchodów 100-lecia niepodległości 9 listopada w szkole została zorganizowana gra dla wszystkich uczniów, polegająca na rozwiązywaniu licznych zadań.

Wszystkie związane były z naszą Ojczyzną. Tego dnia odbył się też konkurs na stylezację retro. Uczennice pojawiły się w pięknych kreacjach w stylu lat 20. i 30. Grę i konkurs zorganizowała p. Marta Spudzis - nauczycielka historii. O godzinie 11.11 cała społeczność szkolna odśpiewała hymn Polski. Tutaj zdjęcia do konkursu. 7 listopada uczennice: Agata Gulbierz, Kamila Siwicka, Julia Stefanowska i Małgorzata Moćkun wzięły udział w XXVI wojewódzkim Festiwalu Piosenki i Poezji Patriotycznej.