Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!    
 


            

        

Świąteczny czas w naszej szkole rozpoczął się spotkaniem wigilijnym wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły jeszcze przed przerwą świąteczną. Jasełka, łamanie się opłatkiem, śpiewanie kolęd, wspólny posiłek symbolizujący kolację wigilijną - te wszystkie gesty budują jedność w szkole i przygotowują do świętowania w domu. Świąteczny czas warto zatrzymać jak najdłużej. Dlatego też 10 stycznia w godzinach popołudniowych w naszej szkole można było usłyszeć kolędy i pastorałki w wykonaniu naszych uczniów oraz wielu zaproszonych gości. Kolędowali z nami: uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr. 6, uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr. 11, schola "Kwartet" z parawi pw. św. Alberta, muzycy z zsapołu "Nocny patrol" oraz zespół "Pasjon". Spotkanie odbyło się pod hasłem "Wspólne kolędowanie" a jego pomysłodawczynią i główna organizatorką była Agata Gulbierz - przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego. Zdjęcia  - szkolna wigilia, zdjęcia - "Wspólne kolędowanie".