Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!    
 


            

        

  

W dniach 6-17 maja uczniowie klasy II i III technikum obsługi turystycznej odbywają praktyki zawodowe. Praktykanci z klasy III doświadczenie i nowe umiejętności z zakresu obsługi turysty doskonalą w następujących zakładach pracy:

- IMAGE Biuro Turystyczne Suwalszczyzna Paweł Zajdler,

- Biuro Podróży Eskapada Dorota Wilczewska w Suwałkach,

- Hotel Velvet w Suwałkach,

- Hotel Logos w Suwałkach,

- Uzdrowisko Kołobrzeg S.A.,

- Hotel LOFT 1898 w Suwałkach,

- Biuro podróży Rainbow Tours w Suwałkach,

- Hotel Uzdrowiskowy St. George w Kudowie Zdrój.

Natomiast klasa II przybliża sobie działalność biur podróży w szkolnej pracowni symulacyjnej Szkolnym Biurze Turystycznym SALES TOUR.