Kadra

Nauczyciele

Dyrektor:

  • s. mgr Katarzyna Braguła

Wicedyrektor:

  • s. mgr Hanna Swynczak

wychowawcy:

  • I LO p. mgr Iwona Wierzbińska
  • II LO p s. mgr Marzena Lata
  • II T p mgr Marzanna Kamińska
  • II LO g mgr Zbigniew Masłowski
  • II T g mgr Tomasz Mróz
  • III T mgr Anna Romanowska
  • IV T mgr Alicja Dziemian

psycholog szkolny: 

  • mgr Elżbieta Krzesicka

pedagog szkolny:

  • mgr Milena Zubrzycka
  • s. mgr Małgorzata Grochowska

bibliotekarz: 

  • mgr Zofia Śliżewska

język polski:

  • s. mgr Katarzyna Braguła
  • mgr Jadwiga Jeleniewicz
  • mgr Zbigniew Masłowski
  • mgr Dorota Kossa- Szoch
  • mgr Małgorzata Wojtowicz-Dembowska
  • mgr Urszula Tomaszewska

matematyka:

  • s. mgr Hanna Swynczak
  •  mgr Emilia Turek
  • mgr Teresa Bogdan

język angielski:

  • mgr Alicja Dziemian
  • mgr Mariusz Anuszkiewicz

język rosyjski: 

  • mgr Zofia Śliżewska

język włoski: 

  • mgr Marzanna Kamińska

 historia:

  • mgr Marzena Romanowska
  • mgr Marta Spudzis

podstawy przedsiębiorczości: 

  • mgr Halina Szuszczyńska
  • mgr Marzena Romanowska

geografia: 

  • mgr Anna Harasimowicz
  • mgr Małgorzata Nesteruk

fizyka: 

  • mgr Michał Kiełbus

chemia, biologia, przyroda:

  • mgr Katarzyna Kalejta

informatyka: 

  • mgr Aleksander Turek

informatyka w turystyce:

  • mgr Katarzyna Kalejta

edukacja dla bezpieczeństwa, wiedza o społeczeństwie:

  • mgr Iwona Wierzbińska

wychowanie fizyczne:

  • mgr Iwona Wierzbińska
  • mgr Tomasz Mróz

religia: 

  • s. mgr Marzena Lata
  • s. mgr Małgorzata Grochowska

filozofia:

  • mgr Dorota Kossa- Szoch

zajęcia rewalidacyjne:

  • mgr Milena Natalia Zubrzycka
  • mgr Monika Tarlecka

przedmioty zawodowe dla technika organizacji turystyki:

  • mgr Beata Choińska
  • mgr Małgorzata Nesteruk
  • mgr Anna Romanowska

przedmioty zawodowe dla technika przemysłu mody:

  • mgr Danuta Staszczyk
  • mgr Petronela Woronko
  • mgr Monika Konopska
  • mgr Agnieszka Dziuba

opiekun Samorządu Uczniowskiego:

  • mgr Tomasz Mróz
Lp.Nazwisko imię nauczycielaAdres poczty
 1Anuszkiewicz Mariuszmar.anuszkiewicz@zssal.suwalki.pl
 2Bogdan Teresa t.bogdan@zssal.suwalki.pl
 3s. Braguła Katarzyna   k. bragula@zssal.suwalki.pl
 4Choińska Beatab.choinska@zssal.suwalki.pl
 5Dziemian Kamila Alicja   a.dziemian@zssal.suwalki.pl
 6Dziuba Agnieszkaa.dziuba@zssal.suwalki.pl
 7s. Grochowska Małgorzatam.grochowska@zssal.suwalki.pl
 8Harasimowicz Annaa.harasimowicz@zssal.suwalki.pl
 9Jeleniewicz Jadwigaj.jeleniewicz@zssal.suwalki.pl
 10Kalejta Katarzynak.kalejta@zssal.suwalki.pl
 11Kamińska Marzannam.kaminska@zssal.suwalki.pl
 12Kiełbus Michałm.kielbus@zssal.suwalki.pl
 13Konopska Monikam.konopska@zssal.suwalki.pl
 14Kossa – Szoch Dorotad.kossa-szoch@zssal.suwalki.pl
 15s. Lata Marzenam.lata@zssal.suwalki.pl
 16Masłowski Zbigniewz.maslowski@zssal.suwalki.pl
 17Mróz Tomasz Michałt.mroz@zssal.suwalki.pl
 18Nesteruk Małgorzatam.nesteruk@zssal.suwalki.pl
 19Romanowska Annaa.romanowska@zssal.suwalki.pl
 20Romanowska Marzenam.romanowska@zssal.suwalki.pl
 21Spudzis Martam.spudzis@zssal.suwalki.pl
 22Staszczyk Danutad.staszczyk@zssal.suwalki.pl
 23s. Swynczak Hannah.swynczak@zssal.suwalki.pl
 24Szuszczyńska Halinah.szuszczynska@zssal.suwalki.pl
 25Śliżewska Zofiaz.slizewska@zssal.suwalki.pl
26Monika Tarleckam.tarlecka@zssal.suwalki.pl
 27Tomaszewska Urszulau.tomaszewska@zssal.suwalki.pl
 28Turek Emiliae.turek@zssal.suwalki.pl
 29Turek Aleksandera.turek@zssal.suwalki.pl
 30Wierzbińska Iwonai.wierzbinska@zssal.suwalki.pl
 31Wojtowicz-Dembowska Małgorzatam.wojtowicz-dembowska@zssal.suwalki.pl
 32Woronko Petronelap.woronko@zssal.suwalki.pl
 33Zubrzycka Milena Nataliam.grzedzinska@zssal.suwalki.pl