dzisiaj podczas słówka salezjańskiego w naszej szkole odbył się Kahoot pod hasłem „Sny . Marzenia. One zmieniają świat”. Uczniowie wszystkich klas zmierzyli się w quizie sprawdzającym wiedzę z lektur: „Dziady”, „Przedwiośnie” oraz „Zbrodnia i kara”.
Rywalizacja była bardzo wyrównana, jednak po emocjonującej walce udało się wyłonić zwycięzców:
III miejsce – klasa 4T
II miejsce – klasa 3LO
I miejsce – klasa 3T
Na zwycięzców czekały oczywiście słodkie nagrody. serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.




