Imieniny siostry Dyrektor

W dniu wczorajszym nasz siostra Dyrektor Joanna Olszewska obchodziła swoje imieniny. Z tej okazji uczniowie pod okiem polonistek przygotowali dla Solenizantki krótkie filmiki oraz serdeczne podziękowania. Do życzeń dołączyli również nauczyciele, którzy zaśpiewali specjalnie dla naszej Siostry Dyrektor piosenkę. Raz jeszcze składamy najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, siły do realizacji codziennych wyzwań oraz nieustającej życzliwości i wdzięczności ze strony całej społeczności szkolnej.