Dziś odbyły się egzaminy zawodowe – praktyczne, jutro pisemne przy komputerach. Wszystkim uczniom życzymy jak najlepszych efektów.

ZESPÓŁ SZKÓŁ SIÓSTR SALEZJANEK IM. JANA PAWŁA II W SUWAŁKACH
WIERZYMY W TWÓJ TALENT
Dziś odbyły się egzaminy zawodowe – praktyczne, jutro pisemne przy komputerach. Wszystkim uczniom życzymy jak najlepszych efektów.
