Prezent od ręki

W zupełnie nowej rzeczywistości szkolnej –  nauki zdalnej, rusza nowe innowacyjne młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo. Autorami pomysłu na szkolną firmę są uczniowie klasy 3 technikum turystycznego. Młodzi przedsiębiorcy założyli miniprzedsiębiorstwo PREZENT OD RĘKI, które oferuje własnoręcznie przygotowane drobne upominki świąteczne i okazjonalne, dekoracje i prezenty od ręki. Jeśli nie masz pomysłu na prezent, dekorację świąteczną zajrzyj na profil FB miniprzedsiębiorstwa https://www.facebook.com/Prezent-od-r%C4%99ki-101595585171392

Zachęcamy do zakupu :

– świątecznych bombek

– stroików bożonarodzeniowych

– małych ozdób świątecznych

– zakładek do książek z motywem świątecznym i nie tylko.

OFERUJEMY UPOMINKI PRZYGOTOWANE OD RĘKI ZGODNIE Z PREFERENCJAMI KLIENTA.    

Zespół Szkół Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II w Suwałkach realizuje innowacyjną metodę nauczania przedmiotu ekonomia w praktyce, w której młodzież uczy się przez działanie. Uczniowie zakładają w szkole i prowadzą realnie działającą firmę. Biorąc udział w grze edukacyjnej „Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo”, podejmują realne ryzyko biznesowe związane z kierowaniem i działalnością małej firmy.

Celem głównym projektu jest przygotowanie uczniów do podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej oraz kształtowanie postaw i umiejętności w zakresie przedsiębiorczości. Dodatkowo młodzież uczestnicząca w przedsięwzięciu nabywa umiejętność współpracy w zespole, skutecznego komunikowania się, twórczego myślenia, wzajemnej pomocy i zaufania oraz dzielenia się zadaniami i odpowiedzialnością.